Pozvání do kina v Palkovicích 9.12.2012

Autor: administrator <alless(at)volny.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 04. 12. 2012

Sdružení Telepace a tvůrčí skupina KŘEČ uvede 
v kině v  Palkovicích 
v neděli 9.prosince 2012 v 19:30 hodin 
nový hudební film s názvem 

MOBIL

 

Mobil je hudební středometrážní film ze současnosti. Pojednává o tom, čemu všemu jsme schopni uvěřit a jakou cenu za to zaplatit.  Ano,  je to tak trochu pohádka.  Ale v některých rysech se může až nápadně podobat dnešní realitě.

Jste ochotni uvěřit tomu, že jste vyhráli v soutěži, do které jste se nepřihlásili? Vezmete si úvěr na dovolenou, který začnete splácet až po jejím skončení? Co na tom, že ji přeplatíte? A jakou cenu jsme s to zaplatit za pohodlnější život? Přátelství? Rovnou páteř? Slevnění z morálních principů? A při tom se všichni tváříme,  že je vše v pořádku. Reklamy, firmy, agenti nás oslovují ve jménu našeho dobra. Vždyť si přece zasloužíme to nejlepší! Uděláme radost svým blízkým! Pro pravděpodobně defektní dítě bude lepší, když se nenarodí. A mohli bychom pokračovat dál a dál. Napadlo vás někdy, proč tomu tak je? Co za tím vším vězí? A nebo spíše kdo? Odpověď možná naleznete v tomto smímku.

Film je dílem tvůrčí skupiny KŘEČ v těsném propojení se Sdružením Telepace a několika nadšených dobrovolníků. Vznikal v poloprofesionálním prostředí. Vedle sebe spolupracovali profesionálové i ryzí amatéři.

Bližší informace o filmu a tvůrcích najdete na www.mobil.krec.tv


Plakát si můžete prohlédnout zde.Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!