Festival dechovek, pivní a gulášové slavnosti

Autor: Martina Mertová <mmertova(at)palkovice.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 08. 07. 2015

V sobotu 11. 7. 2015 se v areálu za tělocvičnou koná Festival dechovek a pivní a gulášové slavnosti. V 9 hodin začíná 8 týmů vařit svůj soutěžní guláš. O cenu poroty i cenu návštěvníků se utkají tyto týmy: Volejbal, Kalící jednotka, Piráti, Osadníci, Chovatelé, TJ Sokol Myslík, M.S. Olešná Palkovice (myslivci) a Rybáři M.S. Palkovice. Odbornou porotu tvoří: Lašský král Zdeněk Krulikovský, mistr republiky v čepování piva Jakub Šrubař a kuchařský mistr z týmu Zdeňka Pohlreicha Michal Švácha. Se zakoupenou vstupenkou obdrží každý návštěvník hlasovací lístek, na který bude moci zapsat guláš, který mu nejvíce chutnal.
Ke guláši přijdou určitě vhod piva z minipivovaru Koníček, Beskydského pivovárku Ostravice, minipivovaru Kohutka, pivovaru Brabčák, minipivovaru Paličák Palačov, Radas Pivovaru Střítěž a Pivovarského domu Ostrava.
Hudební program bude zahájen ve 13 hodin a představí se vám Dechová hudba Kozlovice, Šmelařinka z Příbora, Huťařka, dechová hudba Fryčovice, Šohajka a jako sólistka Marta Vančová, rodačka z Palkovic. Celodenní akce bude zakončena taneční zábavou. 
Přijďte příjemně strávit sobotní den.