Hlavní stránka
ČeštinaEnglishPolski

sipka Auta 3
Neděle 25. 2. 2018 v 17:00 (rodinné představení)

Auta 3

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa.

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2017, 100 min
Režie: Brian Fee
Premiéra: 15. 6. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 73 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 01. 02. 2018 (25 přečtení), celý článek ...


sipka Milada
Pátek 23. 2. 2018 v 19:30

Milada

Film Milada je inspirován osudem a životem JUDr. Milady Horákové, který se dotkl mnoha lidí. Odehrává se v letech 1937 – 1950 a vypráví příběh ženy, v jejíž osobnost a životě byly morální principy zakořeněny tak silně, že se často ve svých rozhodnutích řídila více svým svědomím než srdcem, a to i za cenu ohrožení vlastní rodiny a sebe sama. Milada Horáková byla popravena 27. června 1950 i přesto, že tehdejší prezident Československé republiky dostal mnoho žádostí o udělení milosti. O její milost žádali např. Albert Einstein, Winston Churchill nebo Eleanor Rooseveltová. Ústředními tématy filmu jsou svoboda, boj za demokracii, pravda, láska, naděje, moc a oběť, které jsou velmi aktuální i dnes. Cílem filmu je přiblížit osobnost Milady Horákové, její život a osud, nejširšímu publiku v České republice a v zahraničí.

Životopisný / Drama / Historický
Česko, 2017, 130 min
Režie: David Mrnka
Hrají: Ayelet Zurer, Robert Gant, Daniel Rchichev, Karina Rchichev, Taťjana Medvecká, Vica Kerekes a další.
Premiéra: 2. 11. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 61 %
Vstupné: 50,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 01. 02. 2018 (35 přečtení), celý článek ...


sipka Letíme
Neděle 18. 2. 2018 v 17:00 (rodinné představení)

Letíme

Richard je vrabec. A všichni to ví. Všichni kromě Richarda. Malý ptačí sirotek vyrůstá v čapí rodině, má čapího bráchu, čapí mámu, čapího tátu a je samozřejmě přesvědčený, že sám se narodil jako čáp. Jenže přijde čas, kdy jeho adoptivní rodina vyráží na zimu do teplých krajů a Richarda musí nechat doma. A tak začíná velkolepé ptačí odysea. Čáp nečáp, vrabec nevrabec, Richard nemá svoje křídla pro nic za nic a vyráží do dálné Afriky na vlastní pěst. Cestou přes celou Evropu potkává bláznivou sovu Olgu s neviditelným imaginárním přítelem jménem Oleg a také ješitného egocentrického papouška Kikiho, který ze všeho nejraději zpívá disko a tak trochu mimochodem se děsí výšek.
Tohle extravagantní hejno vnese do oblak zábavu i odvahu, nebojí se popojet vlakem, nezastaví je nebezpeční netopýři, na internetu závislí holubi, ani mafiánské vrány. Když nakonec opravdu dorazí do vytoužené Afriky, není vyhráno. Richard musí s pomocí kamarádů zachránit svého čapího bratra ze spárů obrovského medojeda a smířit se s nelítostným druhovým zařazením. Richard se stane tím největším vrabcem široko daleko, ale pro všechny ostatní už bude napořád čápem.

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy
Lucembursko / Norsko / Německo / Belgie / USA, 2017, 84 min
Režie: Toby Genkel, Reza Memari
Premiéra: 20. 7. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 49 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 01. 02. 2018 (45 přečtení), celý článek ...


sipka Ladies night - Padesát odstínů šedi, Padesát odstínu temnoty
Pátek 16. 2. v 18:00 Ladies night

Přijďte si s námi užít dámskou jízdu v palkovickém kině. Jsou připraveny filmy Padesát odstínů šedi a Padesát odstínů temnoty. Těšit se můžete na famózní večírek, který rozhodně nebude šedivý! Připraven bude welcome drink, věštírna, erotik bingo, ochutnávka afrodiziakálních pochutinek a na baru široký výběr míchaných drinků.

Padesát odstínů šedi


Drama / Romantický / Thriller / Erotický, USA, 2015, 123 min.
Režie: Sam Taylor-Johnson. Hrají: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk a další.
Film je přístupný od 15 let.
Premiéra: 12. 2. 2015.
Na ČSFD hodnoceno na 41 %.

Padesát odstínu temnoty

Drama / Romantický / Erotický, USA, 2017, 117 min.
Režie: James Foley.
Hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Max Martini, Kim Basinger, Luke Grimes a další.
Film je přístupný od 15 let.
Premiéra: 9. 2. 2017.
Na ČSFD hodnoceno na 42 %

Vstupné: 120 Kč


Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 01. 02. 2018 (100 přečtení), celý článek ...


sipka Můj život Cuketky
Neděle 11. 2. 2018 v 17:00 (rodinné představení)

Můj život Cuketky

Cuketka není žádná padavka, ale malý čiperný chlapec. Poté, co přijde o maminku, má pocit, že je sám na světě. To ale ještě neví, s kým se ve svém novém životě – v dětském domově – setká. Simon, Ahmed, Jujube, Alice a Béatrice: ti všichni si procházejí nelehkým dětstvím, ale zároveň zůstávají malými hravými dětmi. A pak je tu ještě Camille. Když vám je 9 let, je tak snadné se zamilovat a objevovat nové věci. A co takhle být kromě toho ještě šťastný?

Animovaný / Rodinný
Švýcarsko / Francie, 2016, 66 min
Režie: Claude Barras
Premiéra: 07. 12. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 82 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 30. 01. 2018 (49 přečtení), celý článek ...


sipka Matky na tahu
Pátek 9. 2. 2018 v 19:30

Matky na tahu

Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení.

Komedie
USA, 2016, 100 min
Režie: Jon Lucas, Scott Moore
Hrají: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith a další.
Premiéra: 4. 8. 2016
Na ČSFD hodnoceno na 61 %
Vstupné: 50,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 30. 01. 2018 (67 přečtení), celý článek ...


sipka Emoji ve filmu
Neděle 4. 2. 2018 v 17:00 (představení pro děti)

Emoji ve filmu

Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který má výraz vícevýznamový. To je ovšem problém, a tak se Gene rozhodne stát „normálním." Pomocnou ruku mu nabídne Hi-5 a nechvalně proslulá hackerka Jailbreak. Společně se vydají na cestu skrz aplikace, které jsou každá vlastním, zábavným světem, aby našli Kód, který může Gena opravit. Celému mobilu však začne hrozit veliké nebezpeční a jen tahle tahle trojice může svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán.

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
USA, 2017, 91 min
Režie: Anthony Leondis
Hrají: T.J. Miller, James Corden, Anna Faris, Maya Rudolph, Steven Wright, Jennifer Coolidge, Patrick Stewart, Christina Aguilera, Sofía Vergara, Rachael Ray, Sean Hayes, Jake T. Austin, Tati Gabrielle, Eric Siegel, Sean Giambrone, Liam Aiken, Tara Strong, Diamond White
Premiéra: 10. 08. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 47 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 30. 01. 2018 (48 přečtení), celý článek ...


sipka Čára
Pátek 2. 2. 2018 v 19:30

Čára

Adam Krajňák je otcem rodiny a zároveň také hlavou pohraniční kriminální skupiny, která pašuje přes slovensko-ukrajinskou hranici cigarety. V tomto okruhu nejbližších zastává nenahraditelnou roli starajícího se důvěrníka, ale také zásadového a nekompromisního vůdce, jemuž v rozhodujících okamžicích nechybí sebevědomí a temperament. Klidný souběh obou prolínajících se světů se však se vzrůstající nervozitou, obklopující nejistou budoucnost s nově budovanou hranicí schengenského prostoru, začíná pomalu otřásat. A když pak jedna z pašeráckých dodávek ztroskotá, spustí se nezastavitelná lavina konsekvencí, během níž bude muset Krajňák zpochybnit své vlastní mezníky, které dosud nechtěl překročit.

Krimi / Thriller / Drama
Slovensko / Ukrajina / Česko, 2017, 108 min
Režie: Peter Bebjak
Hrají: Emília Vášáryová, Tomáš Maštalír, Zuzana Fialová, Milan Mikulčík, Eugen Libezniuk, Andrej Hryc, Stanislav Boklan, Kristína Kanátová, Rimma Zjubina, Filip Kaňkovský, Vanesa Antovská, Veronika Strapková, Michael Vrzala
Premiéra: 26. 10. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 66 %
Vstupné: 50,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 30. 01. 2018 (72 přečtení), celý článek ...


sipka Hurvínek a kouzelné muzeum
Neděle 28. 1. 2017 v 17:00 (představení pro děti)

Hurvínek a kouzelné muzeum
 
Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek.

Animovaný / Komedie
Česko, 2017, 85 min
Režie: Martin Kotík, Inna Jevlannikova
Hrají: Martin Klásek, Helena Štáchová, Petr Rychlý, Martin Dejdar, Jan Vondráček, Jiří Lábus, Vilém Udatný, Václav Vydra nejml., Jana Postlerová, Jitka Sedláčková, Libor Terš, Zbyšek Pantůček
Premiéra: 31. 8. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 46 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (43 přečtení), celý článek ...


sipka Dokud nás svatba nerozdělí
Pátek 26. 1. 2018 v 19:30

Dokud nás svatba nerozdělí

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je „decentní zábava“ neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku. Komedie od režisérů filmu Nedotknutelní (2011), jejíž inspirační zdroj můžeme hledat třeba u argentinských Divokých historek (2014), potěší srdce každého, alespoň trochu škodolibého diváka.

Komedie
Francie, 2017, 115 min
Režie: Olivier Nakache, Eric Toledano
Hrají: Suzanne Clément, Gilles Lellouche, Jean-Paul Rouve, Kevin Azaïs, Judith Chemla, Jean-Pierre Bacri, Vincent Macaigne, Hélène Vincent, Jackee Toto, Alban Ivanov, Benjamin Lavernhe, William Lebghil, Antoine Chappey, Nicky Marbot, Grégoire Bonnet, Sam Karmann, Delphine Théodore, Eye Haidara, Gabriel Naccache
Premiéra: 16. 11. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 79 %
Vstupné: 50,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (63 přečtení), celý článek ...


sipka Já, padouch 3
Neděle 21. 1. 2018 v 17:00 (představení pro děti)

Já, padouch 3

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ.
O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější.

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný
USA, 2017, 90 min
Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin
Hrají: Jenny Slate, Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker, Miranda Cosgrove, Steve Coogan, Russell Brand, Pierre Coffin, Andy Nyman, Dana Gaier, Tara Strong
Premiéra: 29. 6. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 63 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (71 přečtení), celý článek ...


sipka Večer s nezávislým filmem: Černá kočka, bílý kocour
Sobota 20. 1. v 19:30    

Večer s nezávislým filmem: Černá kočka, bílý kocour

Staříci Grga a Zaria jsou přátelé od nepaměti. Čtvrt století se neviděli. O to víc se těší na setkání, které se však odehraje za velmi pohnutých událostí, kterým jiné - neméně pohnuté události - předcházejí... Zariův Matko potřebuje nutně peníze a tak se obrátí na cikánského kmotra Grgu se lží, že Zaria je po smrti, a ten mu je půjčí. Brzy se však ukáže, že dluh nemůže vrátit a tak se má vykoupit sňatkem s liliputánkou Beruškou. I když se ani jednomu do takového manželství nechce, nastává den svatby. Svatby neobvyklé, bouřlivé, při které každý z aktérů tohoto temperamentního a humorného vyprávění naplní svůj osud. Na filmu není důležitý ani tak samotný příběh, jako jeho až neskutečné postavy, které se ocitají v nepřetržitém toku událostí, myšlenek, představ, lidských citů a bujarého veselí, plynoucích v neutuchajícím rytmu obrazů a umocněných strhující hudbou.

Komedie / Romantický / Hudební / Krimi, Fed. rep. Jugoslávie / Francie / Německo / Rakousko / Řecko, 1998, 123 min.
Režie: Emir Kusturica
Hrají: Bajram Severdžan, Srđan Todorović, Branka Katić, Florijan Ajdini a další.
Na ČSFD hodnoceno na 84 %. 
Vstupné: 50 Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (55 přečtení), celý článek ...


sipka Válka o planetu opic
Pátek 19. 1. 2018 v 19:30

Válka o planetu opic

Válka o planetu opic začíná dva roky po událostech předchozího snímku Úsvit planety opic. Z inteligentního šimpanze Caesara (Andy Serkis) se stal nezpochybnitelný vůdce rozrůstajícího se společenství opic, a když se s ním nyní setkáváme, je mu okolnostmi vnucena nová role válečného generála. Situace opičího klanu vedeného Caesarem je totiž katastrofální. Jejich skupina ustoupila do lesů, kde se často utkávají v bitvách s lidskou armádou, vedenou nelítostným plukovníkem McCulloughem (Woody Harrelson). Ztráty opičího společenství jsou obrovské a Caesar cítí bolest z každé smrti. Potýká se s vlastními temnějšími instinkty a nastupuje na cestu pomsty, na níž se nevyhnutelně střetne s plukovníkem v epické bitvě, která určí, kdo se stane vůdčím druhem, jenž bude určovat další osud těch druhých, poražených.

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, 2017, 143 min
Režie: Matt Reeves
Hrají: Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn, Gabriel Chavarria, Karin Konoval, Terry Notary, Sara Canning, Max Lloyd-Jones, Alessandro Juliani, Chad Rook, Amiah Miller, Billy Wickman, Levi Meaden, Ty Olsson, Michael Adamthwaite, Toby Kebbell, Aleks Paunovic, Timothy Webber, Lauro Chartrand, Shaun Omaid, Roger R. Cross, Mercedes de la Zerda, James Pizzinato, Steve Baran
Film je přístupný od 12 let
Premiéra: 13. 7. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 76 %
Vstupné: 50,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (74 přečtení), celý článek ...


sipka Earth: Den na zázračné planetě
Neděle 14. 1. 2018 v 17:00
    
Earth: Den na zázračné planetě
 
Snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety (od r. 2006), představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit.

Dokumentární
Velká Británie / Čína, 2017, 95 min
Režie: Peter Webber, Richard Dale, Lixin Fan
Hrají: Robert Redford (vyp.), Jackie Chan (vyp.)
Premiéra: 26. 10. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 88 %
Vstupné: 30,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (85 přečtení), celý článek ...


sipka Hororová noc
Sobota 13. 1. 2018 v 19:30 (hororová noc)

Život

Snímek Život vypráví příběh šestičlenné posádky Mezinárodní vesmírné stanice, která se ocitá na samotném pokraji jednoho z nejdůležitějších objevů lidských dějin: prvního důkazu o existenci mimozemského života na Marsu. Jak členové posádky pokračují ve svém výzkumu, mají jimi uplatňované metody nezamýšlené následky, a forma života, kterou zkoumají, se ukazuje být mnohem inteligentnější, než kdokoliv očekával.

Horor / Sci-Fi / Thriller
USA, 2017, 104 min
Režie: Daniel Espinosa
Hrají: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hirojuki Sanada, Ariyon Bakare, Olga Dychovičnaja, Alexandre Nguyen, Naoko Mori
Film je přístupný od 15 let
Premiéra: 23. 3. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 68 %


Uteč

Co na tom, že Rose (Allison Williams) je bílá jako stěna a Chris (Daniel Kaluuya) černý jako noc? Žijeme přece v jednadvacátém století, kdy je boj proti rasové nesnášenlivosti přece už dávno dobojovaný a na smíšené páry se skrz prsty nedíváme. Minimálně Roseini rodiče Missy a Dean jsou na Chrise od prvního momentu nesmírně milí. Vadí jim snad jen to, že si přítel jejich dcery tu a tam zapálí, ale to s barvou kůže přece nesouvisí. Psycholožka Missy dokonce Chrisovi nabídne, že ho jeho zlozvyku zbaví pomocí hypnózy. Byl by to ráj na Zemi, kdyby se dva zdejší černošští zaměstnanci nechovali tak podivně. A kdyby se zvláštně neprojevoval i další muž černé pleti, který během víkendu dorazí na návštěvu. Náznaků, že všechno není v úplném pořádku, postupně přibývá, a Chris se rozhodne vzít nohy na ramena. To, co následuje, překoná jeho nejčernější noční můry a všem divákům v kinosále připraví naprosto nečekaný a nezapomenutelný zážitek.

Horor / Mysteriózní
USA, 2017, 103 min
Režie: Jordan Peele
Hrají: Daniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford, Catherine Keener, Caleb Landry Jones, Stephen Root, Lil Rel Howery, Keith Stanfield, Betty Gabriel, Erika Alexander, Lyle Brocato, Ashley LeConte Campbell, Jana Allen, Rutherford Cravens, Marcus Henderson, Geraldine Singer
Film je přístupný od 15 let
Premiéra: 27. 4. 2017
Na ČSFD hodnoceno na 75 %

Vstupné: 50,- Kč

Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 02. 01. 2018 (104 přečtení), celý článek ...


Vyhledat ve světě:

Na tomto webu:
Rozšířené vyhledávání ...
Kontakt

Obecní úřad Palkovice

Palkovice č.p.619,
739 41
Česká republika (CZ)
IČ: 00297054
DIČ: CZ00297054
tel: (+420) 558 656 124
tel: (+420) 739 633 313
fax: (+420) 558 656 104
e-mail:oupalkovice @palkovice.cz
Starosta:
Radim Bača
tel.: 739 633 311
e-mail:starosta @palkovice.cz

Kalendář akcí

<<  Únor >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28     

23.02.2018
Milada


24.02.2018
Obecní ples


25.02.2018
Auta 3


02.03.2018
VH Honebního společenstva


03.03.2018
Volejbalový plesAktuality ze světa

Peníze

PHP Scripting Language MySQL Web site powered by phpRS (c)2009 Designed by Ing. Marek Hejděnec Čtvrtek 22.února 2018, svátek má Petr