Hlavní stránka
ČeštinaEnglishPolski

sipka Paddington
Pátek 29. 5. 2015 - 19:30

Paddington

Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby zde našel novou rodinu. Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna - typického, spořádaného a trochu i nudného Brita. K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci. Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací... avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát...

Komedie / Rodinný
Velká Británie / Francie / Kanada, 98 min, český dabing
Režie: Paul King
Hrají: Ben Whishaw, Sally Hawkins, Julie Walters, Nicole Kidman a další
Premiéra: 25. 12. 2014
Na ČSFD hodnoceno na 76 %
Vstupné: 50,- Kč
Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 27. 05. 2015 (436 přečtení), celý článek ...


sipka Norman a duchové
Ne 24. 5. 2015 - 17:00 (představení pro děti)

Norman a duchové

Kdo zachrání malé ospalé městečko, když ho přepadne horda zombíků? Neohrožený hrdina se jmenuje Norman. Je mu jedenáct, ujíždí na hororech a rád si povídá s mrtvou babičkou. Norman má totiž jednu zvláštní schopnost, řekněme šestý smysl. Vidí duchy a umí se s nimi na lecčems dohodnout. To se v aktuální, velmi prekérní situaci může náramně hodit. Než se ale Norman postaví do čela místního odboje proti živým mrtvým, bude muset leccos skousnout, což se stává většině dětí s nálepkou podivína a mimořádnými schopnostmi. Rodiče ho nechápou, starší sestra jím pohrdá, spolužáci ho šikanují nebo ignorují (v lepším případě) a jediný, s kým vychází, je tlusťoch Neil, s nímž taky nikdo jiný nekamarádí. Ještě si rozumí s duchy většiny nebožtíků z okolí, ale ti se nedají počítat. Normanův život nabere zcela netušený směr, když mu podivínský strýc prozradí, že městečko co nevidět stihne pradávná kletba a že právě on ji může díky svým záhrobním komunikačním schopnostem zastavit. Než se Norman rozhodne, jestli se chce nebo nechce stát hrdinou, začnou mrtví vylézat z hrobů a děsit vše živé. V tu chvíli se v Normanově hlavě vylíhne nápad, jak je vrátit do stádia věčného odpočinku. Ví však, že sám to nezvládne. Jenže realizujte teoreticky dokonalý plán, když máte v partě vyděšeného tlusťocha, jeho staršího bratra, který má místo mozku svaly, sestru, jehož ho nepokrytě balí, a největšího sígra ze školy? A když vás kromě zombíků honí i policajti a spoluobčané, kteří právě přestali mít úctu k mrtvým?


Animovaný / Dobrodružný / Horor / Komedie / Rodinný
USA, 93 min, český dabing
Režie: Sam Fell, Chris Butler
Pro starší děti
Premiéra 6. 9.2012
Na ČSFD hodnoceno na 64%
Vstupné: 30,- KčVydáno dne 19. 05. 2015 (408 přečtení) Informační e-mail Vytisknout článek


sipka Babovřesky 3
Pátek 22. 5. 2015 - 19:30

Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra....

Komedie
Česko, 103 min
Režie: Zdeněk Troška
Hrají: Veronika Žilková, Lucie Vondráčková, Lukáš Langmajer a další.
Premiéra: 21. 1. 2015
Na ČSFD hodnoceno 22 %
Vstupné: 50,- Kč


Vydáno dne 11. 05. 2015 (323 přečtení) Informační e-mail Vytisknout článek


sipka Fakju pane učiteli

Pátek 15. 5. 2015 - 19:30

 

Fakju pane učiteli

Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity.

 

Komedie

Německo, 117 min
Český dabing

Režie Bora Daktekin

Hrají: Elyas M'Barek, Karoline Herfurth, Katja Reimann a další

Na ČSFD hodnoceno 74%

Premiéra: 28. 8. 2014
Vstupné: 50,- KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 22. 04. 2015 (431 přečtení), celý článek ...


sipka Noe

Pátek 8. 5. 2015 - 19:30

 

Noe

Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém. Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská rasa. Nejvyšší se rozhodl pro kompletní restart v podobě gigantické potopy a pro obnovu člověčího druhu si vybral právě Noema a jeho početnou rodinu. A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili. Během stavby se musí potýkat nejen s nedostatkem času, vlastními pochybami, obavami svých blízkých, ale i s otevřenou nenávistí soukmenovců v čele s krutým potomkem slavného bratrovraha Kaina (Ray Winstone). Kromě toho musí na plavbu přizvat i zástupce všech živočišných druhů, aby život na „nové" Zemi mohl být úplný. Největší katastrofa v dějinách planety v tu chvíli může začít.

 

Dobrodružný / Drama / Akční

USA, 138 min
V původním znění s českými titulky

Režie: Darren Aronofsky

Hraji: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Logan Lerman a další

Na ČSFD hodnoceno 58%

Premiéra: 27. 3. 2014
Vstupné: 50,- KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 22. 04. 2015 (569 přečtení), celý článek ...


sipka 10 pravidel jak sbalit holku

Pátek 1. 5. 2015 -  18:00 (dřívější čas vysílání z důvodu MS v hokeji)

 

10 pravidel jak sbalit holku

Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek?

 

Komedie

Česko, 100 min

Režie: Karel Janák

Hrají: Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Jan Dolanský a další

Na ČSFD ohodnoceno: 59%

Premiéra: 20. 3. 2014
Vstupné: 50,- Kč
Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 22. 04. 2015 (566 přečtení), celý článek ...


sipka Velká oříšková loupež

Ne 26.4. 2015 - 17:00 (představení pro děti)

 

Velká oříšková loupež

Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku – přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit.

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Režie: Peter Lepetienis

Český dabing
Na ČSFD hodnoceno 56%
Země původu: Kanada / Jižní Korea / USA
Premiéra: 27. 2. 2014

Stopáž: 85 min
Vstupné: 30,- KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 22. 04. 2015 (405 přečtení), celý článek ...


sipka Hodinový manžel

Pá 24.4. 2014 - 17:00 a 19:30

 

Hodinový manžel

Filmový příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů.


Komedie

Režie: Tomáš Svoboda

Hrají: David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek a další
Na ČSFD ohodnoceno na 68%
Země původu: Česká republika

Premiéra: 25. 12. 2014

Stopáž: 100 min
Vstupné: 50,- KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 22. 04. 2015 (514 přečtení), celý článek ...


sipka Lucy

Pá 17.4. 2015 - 19:30

 

Lucy

Lucy je typická „blbá" blondýna, co se vždycky zamiluje do toho největšího ksindla v okolí. Ten poslední ji právě zapletl do obchodu s drogami, který řídí všehoschopný pan Jang (Choi Min Sik z kultovního Oldboye). Než se stačí pořádně rozkoukat, má v břiše zašitý balíček obsahující extrémně silnou syntetickou drogu, který má propašovat do Evropy, pokud chce přežít. Nešťastná náhoda nebo spíš brutalita strážců, kteří ji mají hlídat před odletem, zapříčiní, že se zásilka roztrhne a její obsah se začne vstřebávat do Lucyiina těla. Že se jedná o opravdu výjimečný „matroš", zjistí záhy, když bleskurychle zlikviduje všechny hlídače a uteče na svobodu. Ve všech směrech je najednou mnohem silnější, mnohem víc vnímá, rychleji uvažuje, dokonce si osvojuje nadlidské dovednosti. Může za to právě ta neznámá substance, která výrazně zvýšila procento využití její mozkové kapacity. Toto číslo navíc stále roste a Lucy si uvědomuje, že z daru by se mohla stát smrtelná hrozba. Vyhledá proto profesora Normana, největšího odborníka na lidský mozek, aby jí zkusil pomoci. V patách má však Janga a jeho zabijáky, kteří nechtějí o svou kurýrku za žádnou cenu přijít.

Akční / Sci-Fi

Režie:Luc Besson

Hraji: Scarllet Johansson, Morgan Freeman a další

V původním znění s českými titulky
Na ČSFD hodnoceno 63 %
Země původu: Francie

Premiéra: 7. 8. 2014

Stopáž: 90 min
Vstupné: 50,- KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 15. 04. 2015 (384 přečtení), celý článek ...


sipka Khumba

Ne 12. 4. 2015 - 17:00 (představení pro děti)

 

Khumba

Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra se vydává do nebezpečného ale zároveň zábavného dobrodružství, aby našel chybějící proužky a získal zpět respekt své rodiny.

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Režie: Anthony Silvestorn

Český dabing

Na ČSFD hodnoceno 53%

Země původu: Jihoafrická republika
Premiéra: 22. 5. 2014

Stopáž: 85 min
Vstupné: 30 KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 11. 04. 2015 (415 přečtení), celý článek ...


sipka Tři bratři

Pá 10.4. 2015 - 17:00, 19:30 a 22:00

 

Tři bratři

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska.


Pohádka / Rodinný / Muzikál

Režie: Jan Svěrák

Hraji: Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula a další
Na ČSFD hodnoceno na 61%

Země původu: Česká republika, Dánsko

Premiéra: 14. 8. 2014
Stopáž: 90 min
Vstupné: 50,- KčInformační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 10. 04. 2015 (477 přečtení), celý článek ...


sipka Obnovení provozu

Pozor! Kino Palkovice od 10. dubna 2015 opět obnovuje svůj provoz. Filmy budou promítány každý pátek od 19:30 a dětská představení každou druhou neděli od 17:00 hodin. Vstupné je 50 Kč a na dětská představení 30 Kč.Informační e-mailVytisknout článek Vydáno dne 09. 04. 2015 (344 přečtení), celý článek ...


sipka Ukončení provozu kina

PŘEDSTAVENÍM 30.3.2012 PRAVIDELNÝ PROVOZ KINA V PALKOVICÍCH KONČÍ Z DŮVODU NEDOSTUPNOSTI FILMOVÝCH KOPIÍ
VE FORMÁTU 35 MM. 
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.


Vydáno dne 21. 02. 2012 (680 přečtení) Informační e-mail Vytisknout článek


sipka ANONYM

Nové anglicko-německé drama.
PÁTEK 30.3.2012 V 19.30 HOD. Vstupné 40,- Kč
Doporučená přístupnost: Od 12 let, české titulky, 130 minut, širokoúhlý, premiéra: 10. listopadu 2011


Vydáno dne 21. 02. 2012 (499 přečtení) Informační e-mail Vytisknout článek


sipka PERFECT DAYS - I ŽENY MAJÍ SVÉ DNY

Nová česká komedie.
PÁTEK 23.3.2012 V 19.30 HOD. Vstupné 40,- Kč
Doporučená přístupnost: Od 12 let, české znění, 110 minut, širokoúhlý, premiéra: 3. listopadu 2011


Vydáno dne 21. 02. 2012 (1017 přečtení) Informační e-mail Vytisknout článek


Vyhledat ve světě:

Na tomto webu:
Rozšířené vyhledávání ...
Kontakt

Obecní úřad Palkovice

Palkovice č.p.619,
739 41
Česká republika (CZ)
IČ: 00297054
DIČ: CZ00297054
tel: (+420) 558 656 124
tel: (+420) 739 633 313
fax: (+420) 558 656 104
e-mail:oupalkovice @palkovice.cz
Starosta:
Radim Bača
tel.: 739 633 311
e-mail:starosta @palkovice.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

21.11.2017
Připomenutí - plánovaná odstávka elektrické energie


24.11.2017
Logan: Wolverine


25.11.2017
Stolní tenis


26.11.2017
Kráska a zvíře


26.11.2017
Volejbalové zápasyAktuality ze světa

Peníze

PHP Scripting Language MySQL Web site powered by phpRS (c)2009 Designed by Ing. Marek Hejděnec Pondělí 20.listopadu 2017, svátek má Nikola